ما را دنبال کنید


با ما تماس بگیرید

031-32125318-22

مشاوره ی تخصصی اخذ مولتی کانادا و ریجکتی کاناداروژین پرشیا گشت

روژین پرشیا گشت

چند اصل مهم برای اخذ ویزا/مولتی شنگن و ریجکتی شنگن

 • 1- کار ویزای کانادا و رفع ریجکتی را به متخصص آن بسپارید.

 • 2- در ارائه مدارک و تکمیل فرم ها صداقت داشته باشید

 • 3- فرمها و نامه هایی که کارگزار از طرف شما ارائه میکند را رویت و بررسی و بایگانی کنید.

 • 4- هیچ تضمینی در امور ویزا یا ریجکتی وجود ندارد.فریب نخورید.

 • تجربه و تخصص

  کثرت پرونده های ویزایمان و تخصص کارشناسان روژين در خدمت امور ویزای شماست

 • رزرو برنامه سفر/اخذ دعوت نامه

  رزرو بهینه ی برنامه سفر با فرمت مورد قبول سفارت و اخذ دعوت نامه را به روژین بسپارید

 • ارزش وقت و هزینه

  در خدمت شماییم برای امور سفرتان تا آسوده خاطر به مشغله هایتان بپردازید و در فراغت سفر کنید

ویزای کانادا و یا به قول برخی ویزای مولتیپل کانادا ویزاییست که تحت زمان و شرایط مشخص، به شما اجازه ی سفر به کانادا را میدهد. علاوه بر کانادا و در مدت اعبار ویزای کانادایتان شما میتوانید به مکزیک و کوبا کاستاریکا پاناما و بسیاری کشورهای دیگر بدون نیاز به اخذ ویزایشان سفر نمایید . در این مورد کارشناسان تیم روژِین به شما اطلاعات خوبی خواهند داد .  

روژین پرشیا گشت

اطلاعاتی درباره ویزای کانادا

چرا دریافت ویزای کانادا پیشنهاد میشود ؟

ویزای مولتیپل کانادا یک ویزای نسبتا بلند مدت است که فرصت های بیشماری را برای شما ایجاد خواهد کرد . اگر قصد ادامه ی تحصیل دارید این ویزا به شما کمک میکند تا سریع تر به نتیجه برسید و همچنین دانشگاهها و شهرها را پیش از اقدام بهتر بشناسید . همچنین اگر علاقمند به دریافت ویزای کار هستید داشتن این ویزا به شما امکان مصاحبه های کاری و پیگیری درخواستتان و سرعت بخشیدن به آنرا میدهد .

کانادا یک کشور مهاجر پذیر است و پیش از اقدام برای مهاجرت یا سرمایه گذاری یا تحصیل و کار و .... بسیار خوب است که شما بتوانید شناخت عینی از این کشور و فرصت ها و انتخاب های متنوعتان داشته باشید.

همچنین در صورتیکه قصد بچه دار شدن در سالهای آینده را دارید خوب است بدانید که در صورتی که نوزاد شما در کانادا به دنیا بیاید سیتیزن کانادا خواهد بود .

ویزای بلند مدت و مولتی کانادا به شما این امکان را میدهد که هر زمان فرصت یافتید به یک کشور زیبا و جاذبه های متنوع گردشگری اش سفر نمایید . و البته فراموش نکنید که با داشتن ویزای معتبر کانادا شما میتوانید بدون نیاز به اخذ ویزا به 20 کشور جهان از جمله مکزیک و کوبا و... سفر کنید .

انواع ویزاهای کانادا چیست ؟

ویزای انگلیس انواع مختلفی دارد که به آنها TIER  گفته میشود و می توان به ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای پزشکی (درمانی)، ویزای ازدواج، ویزای سرمایه گذاری، ویزای تاسیس شرکت و ویزای پیوست خانوادگی و ویزای همراه دانش آموز و ویزای نخبگان اشاره کرد.

ویزای توریستی انگلیس در مدت زمان‌های ۶ ماهه، ۲ ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله و به درخواست متقاضی و صلاحدید سفارت صادر می‌شود.

چرا بهتر است کار ویزا را به کارگزار بسپارید؟

تکمیل دقیق مدارک و پر کردن درست فرم ها و معتبر بودن واچرها و مدارک سفری که ارائه میفرمایید گامی مهم در اخذ ویزاست .

با سپردن کار به دست کارشناسان امر شما میتوانید از روند درست و حساب شده ی کار مطمئن تر باشید . کارشناسان ویزای روژین آمار به روزی از وضعیت سفارت خانه از نظر سخت گیری بیشتر یا کمتر و چگونگی تنظیم مدارک مطابق درخواست و حساسیت های سفارت خانه ها دارند

ما با بررسی دقیق مدارک و با توجه به فیدبک هایی که بر اساس تعداد بیشمار پرونده ها داریم در زمینه اخذ مطمئن تر ویزا به شما مشاوره خواهیم داد.

آیا به هر کارگزاری میتوان اعتماد کرد ؟

متاسفانه خیر . در کنار کارشناسان خوب و دلسوزی که وجود دارند برخی کارگزاران هم هستند که با وعده هایی همچون داشتن رابط در سفارت و شام و نهار خوردن با وکیل و سفیر و  اخذ تضمینی ویزا از مسافران مبالغ هنگفتی میگیرند در صورتیکه در بهترین حالت اقدام خاصی روی پرونده ی متقاضی انجام نمیدهند . در مواردی هم یا سند سازی برای مسافران و یا ارائه واچرها و مدارک نامعتبر نه تنها فرایند اخذ ویزای مسافر را مختل میکنند که در مواردی پرونده ی مسافر را برای اقدام های بعدی نیز خراب میکنند .

آیا این ویزا نیاز به انگشت نگاری یا مصاحبه دارد؟

بله . با توجه به اینکه فعلا کانادا در ایران سفارت خانه ندارد متقاضیان برای ثبت انگشت نگاری میباید به کشور ثالثی مراجعه فرمایند.  

معمولا مصاحبه ای با متقاضیان انجام نمیشود و صرفا مدارک آنها دریافت خواهد شد.

همچنین شایان ذکر است که سوابق انگشت نگاری مسافران در سیستم سفارت خانه ثبت میشود و اقدام های آتی میتواند به صورت آن لاین انجام پذیرد.

لیست مدارک لازم برای اقدام برای ویزای توریستی کانادا چیست ؟

مدارک مورد نیاز سفارت خانه متناسب ویزای مورد درخواست شما و میزان سن و وضعیت تاهل و مدارک شغلی و مالی شما پس از مشاوره به شما اطلاع داده خواهد شد .

در لینکهای مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا  - ویزای تحصیلی کانادا – ویزا دیدار از خانواده کانادا  شما میتوانید اطلاعات جامع و آپ دیتی را دریافت نمایید.

همچنین برای سایر انواع ویزا شما میتوانید از کمک و مشاوره و خدمات کارشناسان ما استفاده بفرمایید.

دلایل آشکار در ریجکت شدن ویزای انگلستان

معمولا سفارت کانادا در صورت رد شدن درخواست ویزای متقاضی به همراه پاسورت ، نامه ای به عنوان Refusal Letter که گزینه هایی در آن قید شده به مسافر تحویل میدهند .

متاسفانه بر خلاف سفارت انگلستان این گزینه ها دقیق نیستند .

در صورت تمایل شما میتوانید با پرداخت هزینه از طریق نت آفیس اطلاعات جامع تری نسبت به دلیل رد شدن درخواستتان را دریافت نمایید.

قانع نشدن آفیسر سفارت در خصوص دلایل سفر و یا قطعی بودن بازگشت متقاضی یکی از مهم ترین عوامل در رد درخواست ویزا انگلستان است

هدف از سفر و برنامه سفر و وضعیت مالی و شغلی  وجود اسناد مالکیت و هر آن چیز که پیوند قوی متقاضی به برگشت از سفر را نشان بدهد بسیار مهم است . همچنین نبود مدارک کافی مالی برای پوشش هزینه های سفر یکی دیگر از عوامل مهم ریجکت شدن است . به این منظور هر متقاضی به‌صورت مجزا یا سرپرست خانواده به نمایندگی از تمامی اعضا می‌بایست گزارش گردش مالی کافی چندین ماه گذشته ارائه دهد و این گزارش وضعیت مالی پایداری داشته باشد و همچنین موجودی فعلی حساب متقاضی نیز کافی باشد. تزریق ناگهانی پول به حساب بانکی تقلب در گزارش حساب ، موجودی ناکافی بر اساس تعداد روز سفر و متقاضیان تحت سرپرستی از موارد مهم به شمار می آید. همچنین همیشه دقت فرمایید که در گزارش تک برگی بانک از حسابی که ارائه میفرمایید نه تنها در محدوده ی مورد قبول سفارت باشد ( قدیمی نباشد و چند ماه را گزارش بدهد ) که مجموع عملکرد بستانکار از مجموع عملکرد بدهکار بیشتر باشد .

مدارک نامعتبر هم از دلایل دیگریست که میتواند باعث ریجکتی شود.

همچنین درصورتی که گذرنامه ی شما مخدوش شده یا آسیب دیده یا اعتبار کافی ندارد حتما پیش از اقدام برای ویزا تعویضش کنید چرا که باعث ریجکت شدن ویزای کانادا خواهد شد.

هرگونه مدرک جعلی حتی یک برگ نیز ممکن است  به ریجکت شدن ویزای کانادا بیانجامد.  به‌هیچ‌وجه و تحت هیچ شرایطی سعی نکنید با ارائه مدارک جعلی برای ویزای کانادا اقدام کنید. سفارت‌های با مدارک جعلی به سخت‌ترین شکل ممکن برخورد می‌کنند و در مواقعی حتی با ثبت تخلف صورت گرفته در پرونده نه تنها در درخواست بعدی متقاضی نیز سخت‌گیری بسیاری را در قبال آن پرونده اعمال خواهند کرد .

اطلاعات بانکی شما از طریق کد رهگیری قابل راستی آزماییست .

همچنین در صورتی که ویزای توریستی اقدام میفرمایید سوابق سفرهای گذشته ی شما بسیار حائز اهمیت است و ویزاهای شنگن ویزای ژاپن ویزای انگلستان استرالیا یا آمریکا تاثیر بسیار خوبی در پرونده ی متقاضی خواهند داشت .

دلایل پنهان در ریجکت شدن ویزای کانادا

درصورتی که اقوام نزدیک شما در یک کشور کانادا پناهنده شده باشند یا شما سوابق سفر مشکوک به کشورهایی خاص داشته باشید یا مثلا گزارش عملکرد حساب شما با شغل شما همخوانی نداشته باشد یا حسابسازی صورت گرفته باشد و یا دارالترجمه هایی که مدارک شما را ترجمه کرده اند مورد اطمینان سفارت نباشند .

در ویزای کانادا بسیار مهم است که آفیسر قانع شود که هدف از سفر شما همان است که قید فرموده اید و برایش اثبات شود که شما به کشور خود بازخواهید گشت .

کارشناسان تیم روژین معمولا علاوه بر مدارک مورد نیاز سفارت نامه ای به عنوان کاور لتر Cover Letter  بر اساس کیس شما و برای شما خواهند نوشت تا با شرح بهتر پرونده آفیسر سفارت را قانع کنند . د کنار این نامه در مواردی حسب تشخیص Memorandum  یا Addendum   برای پرونده ی شما نوشته خواهد شد .

اگر ریجکت شدیم چه بکنیم

برای بعضی ویزاها از جمله ویزاهای اسپانسرشیپ امکان اعتراض از طریق دادگاه وجود دارد . در سایر موارد میبایست علت ریجکتی بررسی و مجددا اقدام شود.

پیشنهاد میکنیم حتما پیش از اقدام مجدد نوت آفیس را دریافت نمایید.

 

آیا واقعا بعد از ریجکت شدن توسط سفارت کانادا میتوان دوباره ویزای مثبت گرفت؟

بله . نگران نباشید . متاسفانه در بسیاری از موارد دلایلی خارج از پرونده ی متقاضیان در رد یا قبول ویزاها دخیل است و چه در این موارد و چه موارد دیگر مادامی که در ارائه مدارک جعل صورت نگرفته باشد احتمال گرفتن ویزا در اقدام های بعدی با رفع موارد مورد نظر آفیسر بسیار زیاد است .

فرم درخواست اطلاعات بیشتر خدمات سفر

از اینکه تیم کارشناسان ما را مشاور خود دانستید به خود میبالیم .

خواهشمند است موارد دلخواه از فرم زیر را تکمیل فرمایید و کارشناس ویزای ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

اطلاعات فردی

کدامنیتی را وارد کنید

Captcha

Case Sensitive