ما را دنبال کنید


با ما تماس بگیرید

031-32125318-22

مشاوره ی تخصصی برنامه ی سفرروژین پرشیا گشت

روژین پرشیا گشت

مشاوره ی تخصصی برنامه ی سفر

یکی از اهداف ما در تیم روژین همواره آن بوده که صرفا یک برگزارکننده تورخوب یا ارائه دهنده ی جامع خدمات سفر نباشیم بلکه با آموزش به روز و تحقیق مدام و سابقه ی سفر و برگزاری جلسه و گپ و گفت های تخصصی سفر و همچنین مطالعه ی سفرنامه ها و پیگیری و شنیدن تجربه ی مسافران بتوانیم مشاوران باتخصص و با تجربه ی سفر باشیم .

امید داریم که در انتخاب مقصد و مسیر سفر ، مسائل مربوط به ویزا ، انتخاب بهینه ی پرواز و اقامت گاهها و خصوصا معرفی برنامه ی پیشنهادی سفر و جاذبه های گردشگری مطابق سلیقه و دغدغه های شما مشاوره ی تیم کارشناسان روژین برای شما عزیزان مفید و کارامد باشد.

ما در تیم کارشناسان روژین شغلمان را دوست داریم و امید داریم امضایمان در پروژه های سفری که اجرا میکنیم یک برند خوشنام باشد. ما به اندازه ی شما از اینکه عازم سفر هستید و جاذبه های قشنگ توریستی را خواهید دید و اوقات خوشی سپری خواهید کرد ذوق داریم و علاقمندیم که بتوانیم اطلاعات کاربردی و همچنین نکات جذابی از جاذبه های سفر را در اختیار شما قرار دهیم .

روژین پرشیا گشت

اطلاعات بیشتر

شروعمشاوره انتخاب مقصد مورد علاقه

مشاوره انتخاب مقصد مورد علاقه

تفاوت علاقمندی های انسانها را نهایتی نیست ! عده ای تماشای جاذبه های فرهنگی و تاریخی را دوست دارند و عده ای از ریلکس کردن و خوش گذرانی کنار دریا لذت بیشتری میبرند . عده ای دل در طبیعت گردی و جنگل و کوه و صحرا و دوری از شلوغیها دارند و عده ای عاشق فستیوال ها و جشنواره های شلوغ و پلوغند ....بعضی سفرهای لوکس میپسندند و بعضی کوچ سرفینگ را به هر نوع تجربه ی دیگری ترجیح میدهند . دل بعضی از آدمها آرام و خوش نمیشود مگر به هیجان و ماجراجویی و عده ای دلشان پر میکشد برای خرید و بازارگردی .

ما علایق و سلایق شما را با دقت گوش میکنیم و به شما در زمینه انتخاب مقصد سفر مشاوره خواهیم داد.مشاوره نوع تور متناسب

مشاوره نوع تور متناسب

بعضی سفرهای گروهی و فرصت آشنایی و جوک و شوخی و خنده با همسفران را ترجیح میدهند و عده ای سفرهای اختصاصی یا حتا انفرادی را بیشتر میپسندند .  عده ای بچه دارند  و انتخاب مسیر و برنامه ی تور بدون در نظر گرفتن بچه ها و بار و بندیل و وسایل و علاقمندی هایشان ممکن است سفری که میتوانسته مفرح و انرژی زا باشد را تبدیل به یک عذاب خواهد کرد . بعضی تورها توسط کارگزارهای مختلف اجرا میشوند و برای مقایسه ی درست آنها با همدیگر و انتخاب بهینه مشاوره ی متخصصان سفر کارامد است.

ما با در نظر گرفتن سلایق شما و همچنین برنامه های مختلف ممکن به شما در زمینه انتخاب تور متناسب مشاوره خواهیم داد.مشاوره اخذ ویزا

مشاوره اخذ ویزا

تکمیل دقیق مدارک و پر کردن درست فرم ها و معتبر بودن واچرها و مدارک سفری که ارائه میفرمایید گامی مهم در اخذ ویزاست . همچنین با دقت در مسیرهایی که برای سفر برمیگزینید شما میتوانید سوابق سفر خود را برای دریافت ویزاهای سخت تر ارتقا بدهید.

در بسیاری مسیرها ویزاها به راحتی برای مسافران صادر میگردد اما برای بعضی مقاصد سفارت خانه ها گاها درخواست ویزای مسافران را رد مینمایند . با سپردن کار به دست کارشناسان امر شما میتوانید از روند درست و حساب شده ی کار مطمئن تر باشید .

ما با بررسی دقیق مدارک و با توجه به فیدبک هایی که بر اساس تعداد بیشمار پرونده ها داریم در زمینه اخذ مطمئن تر ویزا به شما مشاوره خواهیم داد.مشاوره انتخاب مسیر پروازی

مشاوره انتخاب مسیر پروازی

انتخاب صحیح مسیر پروازی خود یک کار تخصصیست .

مقایسه ی صحیح قیمت ها ، در نظر قرار دادن ساعت های حرکت و فرود و بهینه بودن آنها ، آگاهی از هزینه های مربوط به استرداد و یا تغییر تاریخ و همچنین زمان مناسب خرید بلیط ، بهینه کردن هزینه ها با انتخاب صحیح پرواز و در نظر گرفتن نقاط میانی ، دقت در مسائل مربوط به نقاط ترانزیت اعم از ویزای ترانزیت و یا ابعاد فرودگاه ، دقت در اطلاعات ترمینال های پروازی ، ارائه خدمات برای درخواست های ویژه مثل درخواست غذای مخصوص بیماران دیابت یا گیاه خواران و یا خدمات ویژه سالمندان یا معلولین و .... مسئله ی مهمیست .

ما با سالها تجربه و تخصص در فروش بلیط و تمام حواشی آن به شما در زمینه انتخاب بهترین مسیر پروازی مشاوره خواهیم دادمشاوره انتخاب اقامت گاه

مشاوره انتخاب اقامت گاه

متناسب سلیقه ی شما و همچنین بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته اید و در نظر گرفتن کیفیت هتل ها و اقامت گاهها در مقصد سفر شما و چیدمان اتاق بندی شما اقامت گاههای مختلف دو تا پنج ستاره ، ریسورت های تفریحی ، هاستل ها و خانه های اجاره ای به شما پیشنهاد خواهد شد و مزایای هر کدام به اطلاع شما خواهد رسید.

همچنانکه اشاره شد کیفیت هتل ها در کشورهای مختلف را نمیتوان صرفا بر اساس ستاره ی هتل متوجه شد و یا به عکس ها اعتماد نمود و استاندارد های هر کشوری نیز متفاوت است . همچنین موقعیت هتل و دسترسی هتل به خدمات حمل و نقل عمومی در کنار درجه ی هتل عامل بسیار مهمی در تعیین قیمت است و گاها بعضی نرخ ها با در نظر گرفتن مالیات ها و بعضی در مرحله ی نخست بدون در نظر گرفتن مالیات در سایت های مختلف ارائه میشوند .

کارشناسان روژین با تخصص و تجربه در رزرو انواع اقامت گاهها و دقت در فیدبک مسافرها در زمینه انتخاب اقامت گاههای مورد پسندتان به شما مشاوره خواهند داد.مشاوره برنامه سفر

مشاوره برنامه سفر

کارشناسان روژِین توانمندی برنامه ریزی و اجرای تورهای مختلف را دارند و با توجه به سلایق شما و طول مدت سفر و اینکه در سفر علاقمندید یک یا چند مقصد گردشگری را بازدید فرمایید و همچنین بررسی همزمانی سفر شما با رویدادهایی که ممکن است برای شما جالب باشد برنامه های سفر گوناگونی به شما پیشنهاد خواهند داد .

مسیر سفر ، میزان اقامت در هر شهر ، بهترین شکل ترانسفرهای بین شهری ، برنامه ی روزانه ی پیشنهادی با توجه به علایق و سلیقه های شما و اماکنی که دوست دارید در مدت سفرتان بازدید بفرمایید و زمان بندی بهینه ی گشت ها بر اساس شناخت مسیر ها به شما مشاوره و پیشنهاد خواهد شد.مشاوره خدمات سفر

مشاوره خدمات سفر

خدمات سفر بسیار گسترده هستند و ما به عنوان متخصصان سفر آنها را به شما معرفی میکنیم و در صورت تمایل شما به شما ارائه خواهیم داد.

خدمات ویزا و برنامه ریزی سفر ،خدمات CIP  و VIP  در فرودگاهها ، خدمات بلیط هواپیما یا کشتی و یا قطار ، خدمات ترانسفرهای فرودگاهی عمومی یا اختصاصی ، رزرو اقامت گاهها ، رزرو تورها یا برنامه های تفریحی ، کرایه خودرو ، خدمات معرفی تور لیدرهای محلی و یا فارسی زبان و یا خدمات مترجم برای تورهای نمایشگاهی یا صنعتی ...

کارشناسان روژین خدمات سفر جامع و کاملی را به شما ارائه میدهندمشاوره ی انتخاب آپشنال ها

مشاوره ی انتخاب آپشنال ها

در بعضی تورها و مقاصد سفر تورهای نیم روزه یا تمام روزه ی مختلفی به صورت اختیاری به مسافران ارائه میشود و مسافران علاقمند قادر به ثبت نام این تورها خواهند بود. شناخت تورهای اختیاری پیش از شروع سفر گام مهمی در امکان مقایسه ی آنها و انتخاب آنهاست ...

کارشناسان روژین آمادگی کامل دارند که تورهای مختلف پیشنهادی را به شما شرح بدهند و یا با عکس و تصاویر مختلف به شما ایده ای از این تورها ارائه بدهند . همچنین حدود هزینه ی تورها را به شما اطلاع بدهند تا بتوانید سفر خاطره انگیز و دلخواهی را تجربه کنید.مشاوره خرید

مشاوره خرید

حتا در طول یک سفر کوتاه هم ، بازارگردی و خرید علاقمندان زیادی دارد . تنها جایی که خیلی ها هیچ وقت از ساعت ها پیاده روی شکایتی ندارند و بلکه فرصت بیشتر و بیشتر برای گشت و گذار در راهروها و تماشای ویترین ها میخواهند .

همه ی ما مراکز خرید مختلف در شهر خودمان را خوب میشناسیم و متناسب خریدی که داریم کاملا میدانیم که به کدام مرکز خرید و کدام فروشگاه مراجعه کنیم .

کارشناسان روژین به شما مشاوره خواهند داد تا مراکز خوب خرید را در مقصد سفرتان بشناسید و از ساعت کاری و همچنین مسیر آنها اطلاع داشته باشید.

پایان

اطلاعات نرخی

فرم درخواست اطلاعات بیشتر خدمات سفر

از اینکه تیم کارشناسان ما را مشاور خود دانستید به خود میبالیم .

خواهشمند است موارد دلخواه از فرم زیر را تکمیل فرمایید و کارشناس ویزای ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

اطلاعات فردی

کدامنیتی را وارد کنید

Captcha

Case Sensitive