ما را دنبال کنید


با ما تماس بگیرید

031-32125318-22

روژین پرشیا گشت

ترکیه

ترکیه با جاذبه های تاریخی و گردشگری ، سواحل رویایی ، هتل های لوکس و باشکوه آل اینکلوسیو ، جشنواره های فرهنگی مختلف و فستیوال های خرید و .... یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان است  و سالهاست که با ساخت زیرساخت های فوق العاده و روش های خوب علمی و برند سازی در صنعت گردشگری جهان میدرخشد.

 اگر علاقمند دیدار از جاذبه های تاریخی و پرسه در کوچه و خیابان های یک شهر جذاب توریستی هستید سفر به استانبول را به شما پیشنهاد میکنیم . بهار و تابستان و پاییز استانبول هر کدام دلبری های خودشان را دارند و استانبول شهریست که بارها و بارها باید در کافه هایش نشست و قهوه نوشید و لذت برد .

ایرانیان بیشماری در سالهای اخیر در ترکیه خرید ملک کرده اند و یا بیزینس خود را توسعه بخشیده اند و شما هم میتوانید همزمان با سفرتان در این زمینه هم اطلاعات کسب نمایید.

اگر مایلید سفری ریلکس و شاهانه را تجربه کنید و از امکانات فوق لوکس و آل اینکلوسیو اقامت گاهتان و انواع رستوران های بوفه و تفریحات دریایی و ساحل زیبای مدیترانه ای لذت ببرید سفر به سواحل آنتالیا ، کوش آداسی و بدروم را به شما پیشنهاد میکنیم ... هتلهای یوآل آنتالیا کوش آداسی و بدروم ... بسیار خاطره انگیز هستند و سفر با کیفیت و لذت بخشی برای شما رقم میزنند و در هر رده ی سنی که باشید برای سرگرمی شما هتل برنامه ریزی کرده اند و به شما حسابی خوش خواهد گذشت.  

اگر از شیفتگان مولانا و رقص سماع و علاقمند خانقاه و عرفان هستید سفر به قونیه قطعا برایتان جذاب خواهد بود .... و البته در کنار قونیه امکان سفر به شهر تاریخی و سنگی کاپادوکیا و تجربه ی بالون سواری در این شهر زیبا را خواهید داشت.

آنکارا بیشتر مقصد سفر علاقمندان دریافت ویزاهای انگلستان ، کانادا و آمریکاست ...

ترابزون ، چشمه و بسیاری شهرهای جذاب دیگر هم قابل برنامه ریزی و سفر هستتند .

در دفتر خدمات مسافرت و گردشگری روژین پرشیا گشت در خدمت شماییم برای مشاوره انتخاب هتل ، بلیط خوش قیمت در مسیر ترکیه ، اجرای تور ترکیه ، تورهای لحظه آخری استانبول و لحظه آخری آنتالیا  و .... با ما به شماره تماس 32201824-031 و 88072022-021 تماس بگیرید و سفر خاطره انگیزی به ترکیه ی زیبا را با ما تجربه کنید.

اطلاعات نرخی

در مسیر ترکیه ، بر اساس زمان سفر شما چارتری و یا سیستمی بودن بلیط ، انتخاب ایرلاین  و ساعت های مختلف پروازی ، مدت سفر ، نوع هتل مورد نظرتان و سایر خدمات سفر ، نرخ تور ترکیه متفاوت خواهد بود.

به همین دلیل از شما درخواست میکنیم که با ما به شماره تماس 32201824-031 و 88072022-021 تماس بگیرید تا کارشناسان تور ترکیه بهینه ترین خدمات را برای شما برنامه ریزی و اعلام قیمت نمایند و یا فرم زیر را تکمیل فرمایید تا با شما تماس گرفته شود.