ما را دنبال کنید


با ما تماس بگیرید

031-32125318-22

دوره های زبان خارج از کشور

روژین پرشیا گشت

دوره های زبان خارج از کشور

زبان یک مهارت بسیار کاربردی برای توسعه ی بیزینس ها و امکان تجارت و ارتباط های بین المللی ست . از توانایی نامه نگاری رسمی تا مهارت های کلامی لازم برای یک مدیر همه مواردیست که به برند شما و زمینه ی فعالیت شما امکان توسعه خواهد داد .

تیم روژین پرشیا گشت در خدمت عموم علاقمندان خصوصا مدیران ارجمند است تا با ثبت نام و اجرای دوره های مختلف مهارت آموزی از جمله دوره های بین المللی زبان در خدمت بزرگان و خوبان صنعت و مدیران حوزه های گوناگون باشد.

دوره های بین المللی در کشورهای مختلف اروپایی و حوزه خلیج فارس و یا کانادا و برای زبان های مختلف همچون انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، چینی و ... این دوره ها به صورت های مختلف قابل اجراست و با محوریت های مختلف از جمله مهارت نامه نگاری بین المللی یا مهارت تجارت بین المللی یا مثلا دوره های مربوط به شرکت در امتحانات بین المللی نظیر آیلتس یا تافل

  • اخذ تجربه ی یک دوره بین المللی و مدرک

  • فرصت آشنایی و ایجاد ارتباط و دوستی

  • کسب جهانبینی بهتر و افزایش مهارت های اجتماعی و زبان

اطلاعات بیشتر

دوره های زبان خارج از کشور

شروعدرباره دوره های زبان بیشتر بدانیم

درباره دوره های زبان بیشتر بدانیم

دوره های زبان در آموزشگاههای بین المللی و در سطوح مختلف و برنامه های زمانی مختلف اجرا میشود . معمولا بیشتر دوره ها به صورت هفتگی هستند و علاقمندان با توجه به سطح نیاز و هدف خود میتوانند تعداد ساعت های کلاس در یک روز و مدت دوره که چند هفته باشد را انتخاب بفرمایند .

دوره ها هدفمند هستند و به عنوان مثال از دوره های جنرال داریم تا دوره های ویژه ی افرادی که جویای مهارت زبان برای شغل خاصی مثلا شغلهای صنعت گردشگری یا.... هستند و یا مهارت های زبان برای مدیران یا علاقمندان توسعه ی بیزینس و مهارت های نامه نگاری و ....محاسن گذراندن دوره های زبان در خارج از کشور

محاسن گذراندن دوره های زبان در خارج از کشور

۱) – تجربه ثابت کرده که هیچ چیز مثل قرار گرفتن در محیط به زبان آموز در جهت ارتقا مهارت زبانش کمک نمیکند چرا که در در یک محیط بین المللی، به الاجبار افراد بیشتر و به صورت شبانه روزی از زبان استفاده خواهند کرد و ناخودآگاه در معرض آموزش دایمی و یادآوری و استفاده ی دائمی از زبان مهارت زبانشان قوی تر خواهند شد.

۲) –اساتید و مربیان زبان اصلی بهترین  تاثیر مستقیم را بر لهجه و آموزش زبان آموز دارد.

۳) – به روزترین و بینه سازی شده ترین روش های آموزشی و منابع آموزشی و کتاب‌های به روز دنیا ارائه خواهد شد در حالیکه سیستم های آموزشی در ایران با وجود تلاش و تعهد آموزگاران محترم متاسفانه به روز نیست و در متد و منابع سالها فاصله دارد.

۴) –کالج‌ها بین المللی هستند و همگی دارای اعتبار بالا می‌باشند و اعتبار مدرکی که در پایان دوره ارائه میشود بسیار ارزشمند است.

۵) صد البته ارتباط های بین المللی خود سرمایه ی بسیار خوبی برای آینده ی هر فردی هست و این دوره ها زمینه ساز چنین آشنایی هایی هستندآموزشگاه بین المللی زبان در چه کشورهایی قابل انتخاب است

آموزشگاه بین المللی زبان در چه کشورهایی قابل انتخاب است

تیم روژین پرشیا گشت با آموزشگاههای بین المللی مختلف در سراسر جهان همکاری دارد از جمله در کشور انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، آلمان ، هندوستان ، تایلند ، مالزی ، سنگاپور ، چین ،  ترکیه ، امارات متحده ، گرجستان ، آفریقای جنوبی و کانادا

در بررسی پرونده ی درخواست شما ،‌ اینکه به چه زبانی علاقمند هستید و چه بودجه ی برای این دوره ی آموزشی دارید  و مدارک لازم برای اخذ ویزا و ...همچنین هدف شما مورد دقت و بررسی تخصصی و دلسوزانه قرار خواهد گرفتبیشتر بدانیم

بیشتر بدانیم

معمولا کالج ها و آموزشگاههای بین المللی خوابگاههایی با بهینه ترین هزینه ها در اختیار علاقمندان قرار میدهند همچنین عموما غیر از زبان فعالیت های اختیاری دیگری همچون ورزشهای مختلف یا شرکت در گشت ها و تورهای جالب در کنار آموزش قابل انجام است .

کسب و ارتقا مهارت زبان راه تحصیل ، اشتغال ، تجارت یا مهاجرت را هموار خواهد کرد و هرآنچه برای آموزش خودتون هزینه بفرمایید در حقیقت بهترین سرمایه ی شما خواهد بود . با تیم روژین در تماس باشید.

پایان

نرخ دوره آموزشی

متناسب اینکه چه دوره ای و در چه مدت زمانی و چه سطحی مورد نظر شماست و همچنین متناسب کشور و شهری که علاقمندید دوره را در آن بگذرانید هزینه ی دوره متفاوت خواهد بود .

دوره های زبان خارج از کشور در سطوح مختلف ویژه جوانان ، علاقمندان تحصیل در خارج از کشور و علاقمندان موفقیت در تست های تافل و آیلتس و مدارک زبان مطلوب سایر زبان ها ، کسانی که جویای کار در حوزه های خاص هستند ، تور لیدرها ، مدیران و صاحبان صنایع و تجار و ... قابل انتخاب هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرخ با تیم روژین پرشیا گشت به شماره 32201824-031 و 88072022-021تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا کارشناسان روژين با شما تماس بگیرند .

 

فرم درخواست اطلاعات بیشتر کمپ ها / دوره های آموزشی

از اینکه تیم کارشناسان ما را مشاور و مجری سفر خود دانستید به خود می بالیم. خواهشمند است مورد دلخواه از فرم زیر را تکمیل فرمایید و کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات فردی

پیشنهاد میکنیم در اینستاگرام ، آپارات و وبلاگ روژين ما را دنبال فرمایید

کدامنیتی را وارد کنید

Captcha

Case Sensitive