ما را دنبال کنید


با ما تماس بگیرید

031-32125318-22

رزرو خودرو در سراسر دنیاروژین پرشیا گشت

روژین پرشیا گشت

کرایه خودرو در سراسر دنیا

شما میتوانید در ۱۴۰ کشور جهان از جمله ایران عزیزمان خودرو مورد نظر خود را از بین خودروهای متنوع : اقتصادی، متوسط، استاندارد، شاسی بلند، مینی ون و تشریفات را جهت اجاره  انتخاب فرمایید .

همه ی ارزش سفر به خاطر افزودن بر سرمایه ی تجربه هاست و یقینا اجاره خودرو و تجربه ی راندن یک خودرو جدید و رانندگی در کشوری دیگر ارزشمند است و کلی خاطره و تجربه ی شنیدنی خواهید داشت.

حتما تجربه کرده اید که افرادی که پشت رل بوده اند آدرس خیلی جاها خیلی بهتر در حافظه شان مانده و افراد دیگر معمولا درک گنگی از فضا و محله ها دارند و قطعا راندن کیفیت جالب و خاصی به سفر شما خواهد داد .

از طرفی در بسیاری از موارد خصوصا سفرهای بین شهری خانوادگی اجاره ی خودرو در کنار اینکه بسیار لذت بخش هم هست به صرفه نیز هست. مضافا بر اینکه دیگر از این نظر که چمدان ها را بر دوش بکشید و اضافه بار پرداخت بفرمایید و در فرودگاهها معطل شوید و بازرسی و .... آزاد خواهید شد.

روژین پرشیا گشت

اطلاعات بیشتر

شروعچه نکاتی در نظر بگیریم

چه نکاتی در نظر بگیریم

این نکته را در نظر داشته باشید که شما میتوانید خودرو را در یک فرودگاه/ شهر تحویل بگیرید و پس از استفاده در فرودگاه/ شهر دیگری تحویل بدهید و این تصور را نداشته باشید که باید ماشین را به همانجا که تحویل گرفته اید تحویل دهید.

کوچکترین دغدغه ای نخواهید داشت چون با هزینه ی کمی ماشین ها بیمه ی کامل میشوند.

این روزها نویگیتورها و جی پی اس های گویا مسیریابی را بسیار ساده کرده اند و بدون دشواری شما به مقصد خود خواهید رسید و ارزیابی درستی از مسیر و زمان و تفریحگاهها و رستوران های بین راه و .... خواهید داشت .چه نکاتی در نظر بگیریم

چه نکاتی در نظر بگیریم

خصوصا در شهرهای اروپایی در صورتی که کرایه خودرو برای استفاده در شهر باشد میباید هنگام براورد مخارج هزینه ی پارکینگ را در نظر بگیرید که از قضا هزینه ی بسیار چشم گیریست .

همچنین اگر ممکنه که چند نفر رانندگی کنند، حتماً اطلاعات کامل در مورد هر راننده را به وقت رزرو خودرو وارد نمایید. چرا که در غیر این صورت اگر اتفاقی برای ماشین بیفتد، بیمه مسئولیتی قبول نمی‌کند.

مسئله ی مهم دیگر قوانین مربوط به ایمنی بچه ها نظیر محدوده ی سنی اجباری بودن صندلی کودک هست .مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

  • فرم مشخصات اشخاص حقیقی و حقوقی میبایست تکمیل شود
  • ارائه گواهینامه رانندگی بین‌المللی
  • اصل ویزا و پاسپورت متقاضی
  • پرداخت هزینه اجاره خودرو
  • ارائه سند یا وجه نقد برای بازگرداندن خودرو و ضمانت جرائم احتمالی


مدارک مورد نیاز برای گواهینامه بین المللی

مدارک مورد نیاز برای گواهینامه بین المللی

  • اصل گواهینامه رانندگی با اعتبار حداقل یک ماه و سه روز برای گواهینامه بین ‌المللی رانندگی 1 ساله و اعتبار حداقل 3 سال برای دریافت گواهینامه رانندگی بین ‌المللی 3 ساله
  • یک قطعه عکس تمام‌رخ 4*3 (طبق قانون برای خانمها عکسها میبایست با حجاب باشد)
  • اصل یا کپی صفحه اول پاسپورت
  • تکمیل فرم درخواست
  • پرداخت هزینه‌های اعلام شده


اجاره خودرو در خارج از کشور

اجاره خودرو در خارج از کشور


اگر علاقمندید علاوه بر جهان گردی تجربه و لذت رانندگی در خارج از کشور را هم داشته باشید و در سفر جاذبه های بیشتری را ببینید برای مشاوره ی مسیرهای فراموش نشدنی و زمانبندی و خدمات اخذ گواهینامه بین المللی و رزرو خودرو و اقامت گاه و ... در تیم مشاوران سفر روژین در خدمت شماییم .
خصوصا برای مسیرهای خاص ترکیه ، دبی و امارات متحده عربی ، کرواسی ، بعضی مسیرها برای سفر به آمریکا و کانادا و اروپا
تجربه ی رانندگی در امارات متحده عربی با ماشین های لوکس و به روز دنیا ، تجربه رانندگی در کانادا ( تورنتو – نیاگارا – هزار جزیره – اتاوا – مونترال – کبک ) و یا جاده ۶۶ آمریکا و یا لس آنجلس و یا مسیرهای خاص اروپا میتواند بسیار جالب باشد.اجاره خودرو در خارج از کشور

اجاره خودرو در خارج از کشور

اگر علاقمندید با سفر زمینی زیبایی های اروپا را بیشتر ببینید همکاران ما در تیم روژین در خدمت شما هستند برای مشاوره ی مسیرهای هیجان انگیز و رویایی و همچنین رزرو خودرو و اقامت گاه و ... و یکی از پیشنهادهای ما اجاره ی ون هشت نفره مخصوص با سقف بلند به همراه راننده است که فارغ از دغدغه لذت سفر شما صد چندان میشود. همچنین بازدید از کارخانه و موزه بنز یا پورش و بی می و و یا کارخانه جواهرسازی سواروفزکی یا شوکولات سازی ها و پنیر سازی ها و ... و دیدار از جاذبه های توسکانی نوار ساحلی و یا جاده های خوش منظره ی کوههای آلپ همچنین بازدید از شهربازی یوروپ پارک و ... از جاذبه های سفرهای اینچنینیست.

پایان

اطلاعات نرخی

قیمتتتتتت 

12 things you should know before you visit Iran

Interesting Places to Visit in Iran (Part 1: North and West)

Invited into Iranian Family

Invited into Iranian Family

Invited into Iranian Family

اطلاعات فردی

عبارت امنیتی را وارد کنید

Captcha

Case Sensitive