ما را دنبال کنید


با ما تماس بگیرید

031-32125318-22

مشاوره ی تخصصی اخذ مولتی انگلستان و ریجکتی انگلستانروژین پرشیا گشت

روژین پرشیا گشت

چند اصل مهم برای اخذ ویزا/مولتی شنگن و ریجکتی شنگن

 • 1- کار ویزای انگلیس و رفع ریجکتی را به متخصص آن بسپارید.

 • 2- در ارائه مدارک و تکمیل فرم ها صداقت داشته باشید

 • 3- فرمها و نامه هایی که کارگزار از طرف شما ارائه میکند را رویت و بررسی و بایگانی کنید.

 • 4- هیچ تضمینی در امور ویزا یا ریجکتی وجود ندارد.فریب نخورید.

 • تجربه و تخصص

  کثرت پرونده های ویزایمان و تخصص کارشناسان روژين در خدمت امور ویزای شماست

 • رزرو برنامه سفر/اخذ دعوت نامه

  رزرو بهینه ی برنامه سفر با فرمت مورد قبول سفارت و اخذ دعوت نامه را به روژین بسپارید

 • ارزش وقت و هزینه

  در خدمت شماییم برای امور سفرتان تا آسوده خاطر به مشغله هایتان بپردازید و در فراغت سفر کنید

ویزای انگلستان و یا به قول برخی ویزای انگلیس ویزاییست که تحت زمان و شرایط مشخص، به شما اجازه ی سفر به انگلستان و اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی را میدهد. این ویزا دارای اعتبار بالاییست و معمولا به صورت مولتیپل یا چند بار ورود صادر میگردد.  

روژین پرشیا گشت

اطلاعاتی درباره ویزای انگلیس

ویزای انگلستان چیست ؟

ویزای شینگن اجازه ی سفر به کشورهای بریتانیا از جمله انگلستان ، اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی ست .

 این کشورها از جمله ی کشورهای اروپایی هستند که در پیمان شینگن عضویت ندارند .

درخواست ویزای انگلیس از طریق سایت سفارت این کشور انجام می‌شود اما برای انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به دفاتر VFSGlobal در ایران و یا خارج از ایران همچون ترکیه و امارات متحده عربی و سایر کشورها مراجعه حضوری بفرمایید.

انواع ویزاهای انگلستان چیست ؟

ویزای انگلیس انواع مختلفی دارد که به آنها TIER  گفته میشود و می توان به ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای پزشکی (درمانی)، ویزای ازدواج، ویزای سرمایه گذاری، ویزای تاسیس شرکت و ویزای پیوست خانوادگی و ویزای همراه دانش آموز و ویزای نخبگان اشاره کرد.

ویزای توریستی انگلیس در مدت زمان‌های ۶ ماهه، ۲ ساله، ۵ ساله و ۱۰ ساله و به درخواست متقاضی و صلاحدید سفارت صادر می‌شود.

چرا بهتر است کار ویزا را به کارگزار بسپارید؟

تکمیل دقیق مدارک و پر کردن درست فرم ها و معتبر بودن واچرها و مدارک سفری که ارائه میفرمایید گامی مهم در اخذ ویزاست .

با سپردن کار به دست کارشناسان امر شما میتوانید از روند درست و حساب شده ی کار مطمئن تر باشید . کارشناسان ویزای روژین آمار به روزی از وضعیت سفارت خانه از نظر سخت گیری بیشتر یا کمتر و چگونگی تنظیم مدارک مطابق درخواست و حساسیت های سفارت خانه ها دارند

ما با بررسی دقیق مدارک و با توجه به فیدبک هایی که بر اساس تعداد بیشمار پرونده ها داریم در زمینه اخذ مطمئن تر ویزا به شما مشاوره خواهیم داد.

آیا به هر کارگزاری میتوان اعتماد کرد ؟

متاسفانه خیر . در کنار کارشناسان خوب و دلسوزی که وجود دارند برخی کارگزاران هم هستند که با وعده هایی همچون داشتن رابط در سفارت و شام و نهار خوردن با وکیل و سفیر و  اخذ تضمینی ویزا از مسافران مبالغ هنگفتی میگیرند در صورتیکه در بهترین حالت اقدام خاصی روی پرونده ی متقاضی انجام نمیدهند . در مواردی هم یا سند سازی برای مسافران و یا ارائه واچرها و مدارک نامعتبر نه تنها فرایند اخذ ویزای مسافر را مختل میکنند که در مواردی پرونده ی مسافر را برای اقدام های بعدی نیز خراب میکنند .

آیا این ویزا نیاز به انگشت نگاری یا مصاحبه دارد؟

بله . برای تحویل مدارک وثبت انگشت نگاری متقاضیان و یا کارشناسان معتمد آنها میبایست از دفاتر VFSGlobal   نوبت بگیرند و متقاضیان میبایست با به همراه داشتن مدارک و فرم ها در نوبت داده شده در دفتر وی اف اس شخصا حضور به هم رسانند.

هیچ مصاحبه ای با متقاضیان انجام نمیشود و صرفا مدارک آنها دریافت خواهد شد.

لیست مدارک لازم برای اقدام برای ویزای توریستی انگلستان چیست ؟

مدارک مورد نیاز سفارت خانه متناسب ویزای مورد درخواست شما و میزان سن و وضعیت تاهل و مدارک شغلی و مالی شما پس از مشاوره به شما اطلاع داده خواهد شد .

در لینک مدارک مورد نیاز ویزای توریستی انگلستان  شما میتوانید اطلاعات جامع و آپ دیتی را دریافت نمایید.

همچنین برای سایر انواع ویزا شما میتوانید از کمک و مشاوره و خدمات کارشناسان ما استفاده بفرمایید.

دلایل آشکار در ریجکت شدن ویزای انگلستان

معمولا سفارت خانه ها در صورت رد شدن درخواست ویزای متقاضی به همراه پاسورت ، نامه ای به عنوان Refusal Letter که گزینه هایی از آن تیک شده به مسافر تحویل میدهند .

سفارت انگلستان دقیق ترین نامه ها را ارائه میدهد و آفیسر یکی یکی به شرح مدارکی که دیده و آنچه به نظرش رسیده میپردازد .

قانع نشدن آفیسر سفارت در خصوص دلایل سفر و یا قطعی بودن بازگشت متقاضی یکی از مهم ترین عوامل در رد درخواست ویزا انگلستان است

هدف از سفر و برنامه سفر و وضعیت مالی و شغلی  وجود اسناد مالکیت و هر آن چیز که پیوند قوی متقاضی به برگشت از سفر را نشان بدهد بسیار مهم است . همچنین نبود مدارک کافی مالی برای پوشش هزینه های سفر یکی دیگر از عوامل مهم ریجکت شدن است . به این منظور هر متقاضی به‌صورت مجزا یا سرپرست خانواده به نمایندگی از تمامی اعضا می‌بایست گزارش گردش مالی کافی چندین ماه گذشته ارائه دهد و این گزارش وضعیت مالی پایداری داشته باشد و همچنین موجودی فعلی حساب متقاضی نیز کافی باشد. تزریق ناگهانی پول به حساب بانکی تقلب در گزارش حساب ، موجودی ناکافی بر اساس تعداد روز سفر و متقاضیان تحت سرپرستی از موارد مهم به شمار می آید. همچنین همیشه دقت فرمایید که در گزارش تک برگی بانک از حسابی که ارائه میفرمایید نه تنها در محدوده ی مورد قبول سفارت باشد ( قدیمی نباشد و چند ماه را گزارش بدهد ) که مجموع عملکرد بستانکار از مجموع عملکرد بدهکار بیشتر باشد .

در پر کردن فرم سفارت درصورتی که مبالغ چشمگیری وضعیت معمول حساب را بر هم زده اند حتما میبایست توضیح داده شوند .

مدارک نامعتبر هم از دلایل دیگریست که میتواند باعث ریجکتی شود.

همچنین درصورتی که گذرنامه ی شما مخدوش شده یا آسیب دیده یا اعتبار کافی ندارد حتما پیش از اقدام برای ویزا تعویضش کنید چرا که باعث ریجکت شدن ویزای انگلستان خواهد شد.

هرگونه مدرک جعلی حتی یک برگ نیز بدون تردید به ریجکت ویزای انگلستان خواهد انجامید. به‌هیچ‌وجه و تحت هیچ شرایطی سعی نکنید با ارائه مدارک جعلی برای ویزای انگلیس اقدام کنید. سفارت‌های اروپایی با مدارک جعلی به سخت‌ترین شکل ممکن برخورد می‌کنند و در مواقعی حتی با ثبت تخلف صورت گرفته در پرونده نه تنها در درخواست بعدی متقاضی نیز سخت‌گیری بسیاری را در قبال آن پرونده اعمال خواهند کرد بلکه با قرار گرفتن پرونده مذکور در سیستم یکپارچه سفارت‌های اروپایی باقی سفارت‌خانه ها هم در جریان تخلف صورت گرفته قرار خواهند گرفت.

دلایل پنهان در ریجکت شدن ویزای انگلیس

درصورتی که اقوام نزدیک شما در یک کشور اانگلستان پناهنده شده باشند یا شما سوابق سفر مشکوک به کشورهایی خاص داشته باشید یا مثلا گزارش عملکرد حساب شما با شغل شما همخوانی نداشته باشد یا حسابسازی صورت گرفته باشد و یا دارالترجمه هایی که مدارک شما را ترجمه کرده اند مورد اطمینان سفارت نباشند یا مثلا در صورتی که در سفرهای پیشین بیش از موعد مجاز سفرتان به طول انجامیده باشد و یا مثلا به سوابق ریجکت شدن خود اشاره نکرده باشید یا مدارک و تراول هیستوری شما آفیسر را قانع نکند نسبت به هدف شما از سفر ممکن است ویزای شما ریجکت شود .

اگر ریجکت شدیم چه بکنیم

در سالهای اخیر سفارت انگلستان امکان اعتراض را از متقاضیان سلب کرده و درخواست مجدد و توضیح دلایلی که نظر آفیسر را تغییر دهد تنها امکان ممکن است .

 

در قسمت علت ریجکت شدن چه بنویسیم؟

شما میبایست اطلاعات کامل از زمان اقدام و نظر آفیسر برای رد درخواستتان و توضیحات و مدارکی که پوشش دهنده و تکمیل کننده اعتراض شماست را پیوست نمایید .

در صورتی که از طریق کارشناسان ویزای روژِین اقدام مینمایید حتما مورد مشاوره قرار خواهید گرفت و فرم شما با دقت و پرداختن به نکات مهم برای آفیسرها تکمیل خواهد شد.

فرم درخواست اطلاعات بیشتر خدمات سفر

از اینکه تیم کارشناسان ما را مشاور خود دانستید به خود میبالیم .

خواهشمند است موارد دلخواه از فرم زیر را تکمیل فرمایید و کارشناس ویزای ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .

اطلاعات فردی

کدامنیتی را وارد کنید

Captcha

Case Sensitive