ما را دنبال کنید


با ما تماس بگیرید

031-32125318-22

دوره های یوگا و مدیتیشن ویژه علاقمندان

روژین پرشیا گشت

دوره های یوگا ، ماساژ ، مراقبه و خلوت در خارج از کشور

 

شتاب زندگی مدرن و میزان شگفت آور تصویرها و مسائل روزانه ای که ذهن انسان در معرضشان ست ، وفور اخبار ناگوار و استرس های کوچک و بزرگ ، نسبت به هر دوران دیگری انسان مدرن را نیازمند آرامش و یادگیری فنون کنترل ذهنش کرده.

اگر علاقمند باشید دوره های یوگا ، مدیتیشن ، دوره های ماساژ ، دوره مراقبه ویپاسانا  ، دوره های اصطلاحا Retreat و ... در سطوح مبتدی تا پیش رفته در کشورهای نپال ، هند ، تایلند و ... قابل ثبت نام است .

همچنین سفرهایی خاص علاقمندان مدیتیشن و یوگا و یا خاص ماساژ و مدیتیشن قابل اجراست .

گرچه به قول بیدل دهلوی

درن توست اگر خلوتی و انجمنی ست

برون ز خویش کجا میروی ؟ جهان خالیست ...

و رهران این راه ، میتوانند در خانه و محل کارشان هم مراقبه و مدیتیشن داشته باشند .

این دوره ها و سفرها انرژی از دست رفته ی شما را احیا میکند و به بدن شما سلامتی بیشتر و به ذهن و روان شما آرامش خواهد.

  • اخذ تجربه ی یک دوره بین المللی و مدرک

  • فرصت آشنایی و ایجاد ارتباط و دوستی

  • کسب جهانبینی بهتر و افزایش مهارت های اجتماعی و زبان

اطلاعات بیشتر

دوره های یوگا ، ماساژ ، مراقبه و خلوت در خارج از کشور

شروعدوره ی آموزش ماساژ در خارج از کشور

دوره ی آموزش ماساژ در خارج از کشور

دوره های مبتدی تا حرفه ای و همچنین دوره های مخصوص مربی گری ماساژ در کشورهایی که از این نظر مطرح هستند همچون تایلند ، مالزی ، هند ، نپال و ... قابل ثبت نام است . ماساژ های شرقی ، اویل ماساژ و آروماتراپی شرقی ، ماساژ بدن ، فوت ماساژ و رفلکسولوژی ،ماساژ سر ، ماساژ سوئدی ، ماساژ تایلندی ، تای هربال ماساژ، ماساژ شیاتسو ،هات استون ماساژ (سنگ داغ) ، ماساژ با شمع ، ماساژ ورزشی ، ماساژ پیش از زایمان (دوران بارداری) ، ماساژ نوزاد و بسیاری ماساژ های دیگر زیر نظر بهترین و مجرب ترین مربیان و با مدرک .

همچنین علاقمندان میتوانند خود و بدن شان را دوست داشته باشند و قدر بدانند و تورهای مخصوص ریلکسیشن و ماساژ را ثبت نام کنند. خوشحال میشویم در تیم روژین با سفرهایی متفاوت در خدمت شما باشیم .دوره ی آموزش یوگا در خارج از کشور

دوره ی آموزش یوگا در خارج از کشور

دوره های یوگا در آشرام های (خلوتگاه ) هند شامل تانترا یوگا ، چاکراها ، تقویت حنجره و خودآگاهی و یا آسانا، پرانایاماو مدیتیشن میشود.
در اندونزی یوگای هاتا بر پایه انرژی، یوگای کوندالینی ، مدیتیشن قلبی معنوی و حکمت شرقی در طبیعت زیبای منطقه آموزش داده میشود.
در تایلند دوره های مختلف یوگا ، مدیتیشن ، ریکی ، کیگانگ ، تانترا و همچنین یوگا به سبک غربی علاقمندان را به خود جذب میکند.
در نپال میتوانید دوره ی آموزش هالیستیک یوگا را ثبت نام کنید و تمرینات پاکسازی روح و بدن تان و آیورودای درمانگری سنتی را بیاموزید.
همه ی دوره ها از سطوح مبتدی تا حرفه ای و مربی گری قابل ثبت نام هستند و فرصت بی نظیری برای یادگیری این فنون زیر نظر برجسته ترین اساتید هستند.کمپ مراقبه و یوگا در خارج از کشور

کمپ مراقبه و یوگا در خارج از کشور

دوره های Retreat معمولا دور از اینترنت و تکنولوژی ها برگزار میشوند و علاقمندانی که از نقاط مختلف جهان ثبت نام کرده اند این دوره های ده روز تا چهل روزه را در کنار هم سپری میکنند . با طلوع آفتاب مدیتیشن میکنند و بعد با شستشوی بینی شان با آب نمک روی تنفس شان متمرکز میشوند. در طول روز چند بار آموزش یوگا و انجام مراقبه و مدیتیشن خواهند داشت و همچنین زمانی را در طبیعت زیبا سپری خواهند کرد . در طول دوره پرهیز غذایی را رعایت خواهند کرد. یک روزه ی سکوت و یک روزه ی خاص که عملا دستگاه گوارش را به طور کامل شستشو خواهد داد پایان بخش دوره خواهد بود.دوره مراقبه ویپاسانا در خارج از کشور

دوره مراقبه ویپاسانا در خارج از کشور

ما جهان را آنطور که هست نمیبینیم بلکه آنطور که هستیم میبینیم . دوره ویپاسانا  یعنی دیدن پدیده ها به همان گونه که هستند با پالایش خود و صیقل دادن آگاهی هایمان و آشتی با جهان با وجود همه ی رنج ها و ناملایمتی هایش . ویپاسانا به عنوان یک تکنیک توسط بودا توسعه پیدا کرده، وتمرین آن محدود به بوداییان نمی شود در این دوره سکوت شریفه به معنی سکوت کلامی ، بدنی و ذهنی از ابتدا تا انتهای دوره برقرار است و همچنین پرهیزهای جنسی و غذایی وجود دارد و برنامه ی روزانه شامل مراقبه های فردی و گروهی خواهد بود.برنامه ریزی سفر ویژه ی علاقمندان یوگا و مدیتیشن و ...

برنامه ریزی سفر ویژه ی علاقمندان یوگا و مدیتیشن و ...

گرچه فراگیری این مهارت های لازم برای سلامتی ذهن و بدن زیر نظر اساتید و با استانداردهای جهانی تجربه ی بسیار خاص و دلخواهیست و برای همه از مبتدی و علاقمند تا عزیزانی که جویای آموزش برای کار حرفه ای و یا مربگی گری هستند بسیار مفید است و اما نباید فراموش کرد که این کلاس ها هدف نه و بلکه مسیر هستند و گریزگاه نه و بلکه سبک زندگی هستند .

یکی دیگر از خدمات روژین برگزاری تورهای خاص علاقمندان به مدیتیشن و یوگا و ... هست . نه فقط تورهای خاص به نپال و هند و شرق آسیا که برگزاری تورهای ایران گردی یک یا چند روزه ویژه ی این علاقمندان در مقاصد بی نظیر وعالی برای مدیتیشن ایران ... با تیم روژین پرشیا گشت در تماس باشید.

پایان

نرخ دوره آموزشی

متناسب اینکه چه دوره ای و در چه مدت زمانی و چه سطحی مورد نظر شماست و همچنین متناسب کشور و شهری که علاقمندید دوره را در آن بگذرانید هزینه ی دوره متفاوت خواهد بود . دوره ها از چند ساعت تا چندین روز قابل ثبت نام هستند پس هم به عنوان اصل یک سفر و هم حتا در کنار برنامه ی سفر شما میتوانند باشند .

همچنین شما میتوانید در تورهای ویژه ی علاقمندان این مهارت ها شرکت کنید و از مصاحبت همراهان همدل خود لذت ببرید و به صورت جمعی مدیتیشن و یوگا و مراقبه بفرمایید و یا برای جمع مورد نظرتان برنامه سفر درخواست نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرخ با تیم روژین پرشیا گشت به شماره 32201824-031 و 88072022-021تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا کارشناسان روژين با شما تماس بگیرند .

فرم درخواست اطلاعات بیشتر کمپ ها / دوره های آموزشی

از اینکه تیم کارشناسان ما را مشاور و مجری سفر خود دانستید به خود می بالیم. خواهشمند است مورد دلخواه از فرم زیر را تکمیل فرمایید و کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

اطلاعات فردی

پیشنهاد میکنیم در اینستاگرام ، آپارات و وبلاگ روژين ما را دنبال فرمایید

کدامنیتی را وارد کنید

Captcha

Case Sensitive